Zekaoyunlari.com'a Hoşgeldiniz !

0

KARGO ve TESLİMAT

KARGO ve TESLİMAT

 

Verilen siparişlerde ürünlerin fiyatına KDV dahildir. Siparişlerin kargo ücreti, sipariş veren tarafından karşılanır. Verilen siparişler, takip eden üç iş günü içinde işleme alınır, paketlenir ve anlaşmalı olduğumuz Kargo firmasına teslim edilir. On (10) iş günü içinde tarafınıza ulaşmayan siparişler için bilgi@zekaoyunlari.com adresine mail atabilir; 0212 275 30 49 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine www.zekaoyunlari.com güvencesi altında, Kargo ile gönderilir. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine sipariş verene ya da sipariş verirken belirttiğiniz kişiye kimlik ibrazı karşılığı yapılır. 

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte Aras Kargo firmasına teslim edilmektedir. Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir. 

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında veya içerisinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde ürün faturasını içeren iade formu ile iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu nedenle paketinizi mutlaka kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve ürünü teslim almayınız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Sepetim

Sepetinizde hiç ürün yok.